Yarım Kalan Projeler

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Sorunlu Projeleri Kurtarın
Ev »Hizmetler» Proje Yönetimi Danışmanlığı »Sorunlu Projeleri Kurtar
Başarısız projelerin sonuçları acımasız olabilir. Son araştırmalara göre, herhangi bir organizasyonun yaklaşık yarısı, herhangi bir zamanda, kurumun büyüklüğü ne olursa olsun, risk altındadır. Toplantı programı gereksinimleri, en önemli ve belirtilen soruntur. Ayrıca, araştırmacılara göre, kurumların dörtte birinden daha azı, projelerin başı dertte olduğunda yanıt vermek için standartlaştırılmış bir yaklaşıma sahiptir. Bu kadar riskli olmakla birlikte, sorunlu projeler ve proje başarısızlıkları ile ilgili önemli kayıplardan kaçınmak için erken eylem önemlidir.

Sorunlu Projelerin Ortak Belirtileri
Dönüm noktalarını karşılamada veya teslim edilenleri tamamlamada kritik sorunlar
Beklenen proje çıktılarını sunmama riski yüksek
Kaynaklar projeye tam olarak tahsis edilmemiştir
Proje sürekli programın gerisinde
Projeyle ilgili kritik ve / veya önemli ölçüde büyüyen teknik sorunlar
İhtiyaçlarınıza bağlı olarak hem organizasyonel hem de bireysel proje seviyelerinde proje kurtarma konularına yardımcı oluyoruz. Kuruluşunuzun sorunlu projeleri hızlı bir şekilde ele almasına yardımcı olmak için üç farklı hizmet sunuyoruz.

Sorunlu Proje Kimliği
Organizasyon için, size ve PMO’nuza program ve proje portföyünüzü izlemek ve gözden geçirme ve olası müdahale için adayları belirlemek için standart bir Proje İnceleme ve Kurtarma Süreci uygulamanıza yardımcı oluyoruz.

Proje Kurtarma ve Geri Dönüş
Proje seviyesinde, proje geri dönüş uzmanlarımız bir kurtarma planı geliştirmek ve uygulamak için sizinle birlikte çalışır, daha sonra projeyle en iyi şekilde nasıl ilerleyeceğimizi hızlı bir şekilde belirler. Daha sonra tüm kurtarma süreci boyunca proje ekibinizi yönetebilir ve / veya koçluk yapabiliriz.

Performans İyileştirme: Öğrenilen Derslerin Kurumsallaştırılması
Bir proje sonuçlandığında, öğrenilen değerli dersler yakalanmayabilir ve nadiren de olsa harekete geçirilebilir. Uzun vadede, öğrenilen bu derslerin, kurumun standart süreçlerine geri gönderilmesi durumunda, gelecekteki projelerin sonuçları üzerinde önemli bir olumlu etkisi olabilir. Pinnacle Stratejileri, tüm projelerde performansı artıracak öğrenilen dersleri yakalama, değerlendirme ve kurumsallaştırma süreçlerini oluşturmanıza ve sürdürmenize yardımcı olur[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]